02126473760

کودک، بهانه ی اصلی جریان زندگی ست.

رویاهای کودکی طیف های رنگارنگی از آرزوها، رویاها و قهرمان هایی هستند که حتی پس از گذشت سالها طراوت و تازگی خود را حفظ می کنند، به گونه‌ ای که هیچ واقعیتی در آینده نمی تواند جای آن رویاها را بگیرد.

مطابق با پژوهش‌های انجام گرفته، مغز انسان در دوران جنینی و نوزادی به میزان قابل توجهی به محیط پیرامون خود، بویژه محیط خواب، واکنش نشان داده و این مسئله در تکامل و افزایش رشد شناختی مؤثر است بصورتیکه نوع چیدمان و حتی رنگ اتاق خواب باعث تحریک مغز شده، خلاقیت و قدرت تخیل نوزاد را افزایش می‌دهد.

کودکان در اتاقِ خود بیشتر از هر مکان دیگری احساس امنیت دارند و این دقیقا همان زمانی ست که رویاپردازی آغاز می شود. ابعاد اتاق برای کودک مهم نیست زیرا او با وسعتِ تخیل خود می تواند با هایدی از آلپ بالا رفته، با پسر شجاع هم بازی شود و شنل قرمزی را از دست گرگ بدجنس نجات دهد.

کودکان در اتاق خود داستانهای زیادی خلق می کنند و برای اینکار نیاز به محیطی الهام بخش دارند، از اینرو محصولات وینچزو با درنظر گرفتن اصلِ زیبائی شناسی و با تکیه بر تجربه ی متخصصین خود، سعی در ایجاد محیطی خلاق بر پایه ی کیفیت و سلامت کودک شما نمود و در این راه با استفاده از مواد اولیه مرغوب قدمی بزرگ در راه تحقق رویاهای کودکان شما برداشت چون ما بر این باوریم که کودکان امروز، قهرمانان فردا هستند اگر رویاهایشان فقط رویا نماند