میز تعویض سرویس نوزادی

این مقاله را به اشتراک بگذارید!
میز تعویض سرویس نوزادی

میز تعویض سرویس نوزادی

نیازها و احتیاجات کودکان هم بسیار اندک هستند و هم بسیار ساده. داشتن یک مکان و فضای مناسب جهت عوض کردن پوشک کودک یکی از این احتیاجات است.

شما در طول روز چندین بار پوشک فرزندتان را تعویض می‌کنید؟؟؟؟
خب ممکنه بعضی روزها کمتر و بعضی روزها بیشتر و این روند تا دو، سه سال ادامه داشته باشه، بنابراین لازمه که مکانی هر چند کوچک را برای این کار در نظر بگیرید، جایی که هم راحت باشه و هم امن.
❄❄
شما به شیوه‌های مختلف می‌تونید موقعیتی خاص را برای این منظور به وجود آورید. برخی از والدین ترجیح می‌دهند که مبلمان مخصوص تعویض پوشک رو خریداری کنند که با سایر وسایل اتاق فرزندشان هماهنگ باشه.
برخی از کمدهای عوض کردن پوشک کودک دارای دری هستند که به هنگام بسته شدن نیز می‌تونید از روی آن استفاده کنید و داخل آن را از وسایل کودک پر کنید.?

وقتی فرزندتان هنوز خیلی کوچک است، از آن می‌شه برای تعویض پوشک استفاده کرد و وقتی کمی بزرگ‌تر شد، جزو قفسه‌های اتاقش میشه که به راحتی وسایل را در آن جای بدید
زمانی که پوشک کودک رو عوض می‌کنید، شروع می‌کند به دست و پا زدن، بنابراین اهمیت زیادی داره که در یک جای امن و مناسب پوشک او را عوض کنید.
❄❄❄❄
یک میز تعویض پوشک خریداری کنید که ثبات کافی داشته باشد و وقتی‌که کودک روی آن قرار می‌گیرد، لرزش نداشته باشد. اگر یک طرف آن به دیوار تکیه داده باشد، بهتر است.
وسایل مورد نیاز دم دست‌تان باشد، چرا که قرار است با یک دست کودک را نگه دارید و با دست دیگر پوشک او را عوض کنید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میز تعویض سرویس نوزادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *