درباره ما

داستان ما از آنجایی شروع شد که تصمیم گرفتیم به پشتوانه تجربه و تخصص در صنعت چوب، گامی کوچک برای هموطنان عزیزمان برداریم. لذا توانستیم با بهره گیری از بهترین دیزاین های اروپایی و استفاده از با کیفیت ترین و مرغوبترین مواد اولیه محصولاتی همسو با ذوق و سلیقه ایرانی که شایسته خانواده های ایرانی ایست عرضه نماییم و سهمی کوچک در اعتلای پیشرفت کشورعزیزمان ایران برداریم.

درباره وینچنزو بیشتر بدانید!

اولین فروشگاه وینچنزو در منطقه پاسداران افتتاح شد و با توجه به استقبال هموطنان عزیزمان در مدت زمان کوتاهی، شعبه دوم وینچنزو نیز در غرب تهران افتتاح و همزمان فروشگاه وینچنزو کرج نیز آغاز به فعالیت نمود تا بهتر و بیشتر بتوانیم پذیرای شما عزیزان باشیم. ❣❣❣❣ و امروز به پشتوانه اعتماد و همراهی شما عزیزان شعب وینچنزو در استان زیبای گیلان و در شهر سررسبز رشت و در استان پهناور اذربایجان شرقی و در شهر زیبای تبریز اماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم
5

سال گارانتی محصول

134

نوع محصول متنوع و کاربردی

18

ماه خدمات پس از فروش

رونق تولید در یک نگاه کلی به معنای به کار افتادن چرخه تولید کشور در بخش‌های مختلف صنعتی، نساجی،کشاورزی، فناوری و سایر حوزه هاست که علاوه بر تأمین نیازهای مردم، موجب ایجاد فرصت‌های شغلی جدید می‌شود. پرداختن به مساله رونق تولید می تواند به عنوان محافظی کارآمد از پویایی اقتصاد ملی دفاع کند. اهمیت این موضوع ما را بر آن داشت تا به پشتوانه تجربه و تخصص، به سهم خود گام کوچکی در اعتلای پیشرفت کشورعزیزمان ایران برداریم چون همواره بر این باوریم که ایرانی، شایسته بهترین هاست.

وینچنزو مجموعه ای از عشق، ذوق و تفکر هنرمندان ایرانی است که تجربه، خلاقیت و مهارت خود را در تولید محصولاتی همسو با ذوق و سلیقه ایرانی به کار برده اند تا محصولات وینچنزو از لحاظ طراحی و کیفیت تولید در عرصه رقابت داخلی قرار گیرد.

تصاویری از وینچنزو

وینچنزو کلکسیونی از هنر و تجربه را در طراحی صنایع چوب و ام دی اف با دیزاین های اروپایی در هم آمیخته تا بتواند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد. تمامی محصولات در کارخانه وینچنزو با استفاده از مواد اولیه، متریال و یراق آلات مرغوب خارجی و با رنگ های سالم و بی ضرر مخصوص کودکان تولید می شود.

ما در خانواده بزرگ وینچنزو بر این باوریم که بزرگترین سرمایه در درجه نخست مشتریان وفادار و سپس تیم زبده و کارآمدی است که با بهره گیری از تخصص، ابزارها و فناوری نوین در خدمت گروه و مشتریان خود است.

شعب وینچنزو

  1. شعبه شمال تهران: پاسداران، بین نیستان چهارم و پنجم، پلاک ۲۰۸
  2. شعبه غرب تهران: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان کتاب، بلوار کوهستان، مجتمع تجاری اپال، طبقه 3A- اپال کیدز
  3. شعب رشت: کیلومتر ۷ جاده رشت به انزلی روبروی کارخانه چینی سازی
  4. شعبه تبریز: کیلومتر 4 جاده تهران- بالاتر از میدان بسیج – روبری مهدوی موتورز (نمایندگی BMW)